Apie Mus - Omegachips
15343
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15343,theme-bridge,bridge-core-3.0.8,qi-blocks-1.2,qodef-gutenberg--no-touch,vcwb,woocommerce-no-js,ehf-template-bridge,ehf-stylesheet-bridge-child,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.1,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.5,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15654

Apie Mus!

Istorija

Bendrovės įkūrėjas sveikos mitybos idėją iškėlė 2008 m. Ji kilo iš jo paties problemų sprendimo. Rūpindamasis savo sveikata, jis eksperimentavo su įvairių rūšių maistu, parašė knygą apie virškinimą, skaitė paskaitas, rengė festivalius, o 2012 metais sukūrė linų sėmenų traškučiai.

Pirmiausia pradėjome gaminti mažas partijas veganų festivaliams, vėliau – sveiko maisto parduotuvėms, ir galų gale padarėme išvadas, kad žmonės perka mūsų traškučius ne tik dėl sveikos sudėties, bet ir dėl gero skonio! Ir mūsų užkandžius reikia parduoti parduotuvių tinkluose visiems klientams.

Šiandien mūsų traškučiai parduodami 6 didžiuose Kijevo tinkluose ir daugiau nei 100 mažų parduotuvių. Mes kuriame natūralų produktą, mūsų gaminimo technologija nesunaikina natūralių elementų, esančių žaliavose, ir mes į produktą nepridedame nieko sintetinio.

Asmeninė patirtis ir istorija

Kaip ir daugelis startuojančių verslų, mūsų projektas prasidėjo nuo asmeninių problemų sprendimo. Mano atveju tai buvo sveikata. Aš sutikau savo 40-ąjį gimtadienį turėdamas viršsvorio ir besiausdamas „šiaip sau“. Manydamas, kad maistas yra savijautos pagrindas, ėmiausi drastiškų žingsnių. Išbandžiau pasninkavimą, tada perėjau prie žalio maisto dietos. Mane labai įkvėpė greitas svorio metimas ir gerėjanti savijauta, tai nugrimzdau skaitydamas mokslinę literatūrą apie virškinimo sistemą.

Pirmas faktas, kuris mane nustebino, buvo tai, kad mūsų organizme gyvenančių bakterijų skaičius yra lygus mūsų pačių ląstelių skaičiui. Įsivaizduokite, kad jūsų kūne gyvena trilijonai „nepažįstamų kunų“. Kai kurios bakterijos palaiko mus, bet kai kurios yra prieš mus. Kai kurie maisto produktai tinka gerosioms bakterijoms, kurios yra mūsų sąjungininkai ir draugai, o kitas maistas tinka mūsų priešams. Nesu tikras dėl priešų, bet mūsų draugai mėgsta augalinį pluoštą.

Antras faktas, kuris mane nustebino, buvo karvės virškinimo sistema. Įsivaizduokite – taikios mielos karvės, ganančios gražiuose žaliuose laukuose. Mokslininkai sugadino mums šį idealistinį vaizdą. Jie nustatė, kad karvės skrandis yra lyg didelė fermentacijos tara, kurioje bakterijos greitai daugėja karvės suvalgytoje žolėje, ir kai tik bakterijų koncentracija pasiekia tam tikrą lygį, karvė užmuša bakterijas rūgštimi ir jas suvalgo. Pasirodo, kad karvė yra tikras plėšrūnas.

Po to parašiau knygą „Kodėl karvės yra plėšrūnai“ apie maisto poveikį žmogaus organizmui. Aš diskutavau ir ginčijausi su mitybos specialistais dėl mitų apie gyvulinių baltymų poreikį. Matydami karves ir dramblius kaip pavyzdį, jie gi kažkur gauna baltymų, nevalgydami mėsos.

Tačiau dietologai teigia, kad turėtume vartoti pilnavertį baltymą, turinčius tokią pat aminorūgščių proporciją kaip mūsų kūne. Puiku! Tai reiškia, kad geriausias maistas žmonėms yra žmonės, geriausias maistas karvėms yra karvės. Bet tai nenutinka gamtoje. Gorilos nevalgo kitų gorilų. Jie tiesiog valgo augalinį pluoštą ir augalinės kilmės baltymus.

Pažvelkime į linų sėmenų baltymus. Kaip matote, juose gausu nepakeičiamų aminorūgščių. Mes žinome, kad yra dvi pagrindinės aminorūgštys, atsakingos už kitų nepakeičiamų aminorūgščių susidarymą – lizinas ir metioninas. Taigi, linų baltymuose yra pakankamai jų abiejų. Lizinas yra ypač mėgstamas kultūristų.

2010 m. mes su partneriu Sergejumi iš teorinių diskusijų perėjome į aktyvų maisto gamybos etapą. Pradėjome rengti veganų festivalius ir seminarus. Mes gaminome veganišką picą, suši, makaronus, sūrį, ir užkandžius be gyvulinės kilmės ingredientų.

Keli receptai susilaukė sėkmės, todėl 2015 m. mes paleidome linų sėmenų traškučių, kuriose gausu ląstelienos ir baltymų, gamybą. Mūsų standartinėje produkto linijoje yra 20% baltymų. Tai yra sūrus ir traškus supermaistas. Iš pradžių mes skyrėme dėmesį sveikos gyvensenos šalininkams, gaminome mažas partijas ir pardavinėjome jas mažose sveiko maisto parduotuvėse. Bet …

Buvo viena diena … Mes dalyvavome mugėje ir stovėjome ten tarp alaus ir dešrų, vyno ir mėsos, ir stebėtinai pardavėme visus savo produktus, kuriuos turėjome su savimi. Pamatėme, kaip žmonės geria alų ir vyną, su malonumu užkąsdami mūsų užkandžiais. Žmonės pirko mūsų produktą ne tik todėl, kad jis yra sveikas, bet ir todėl, kad jis yra skanus. Supratome, kad atsiskyrėme nuo pasaulio mažame sveikos gyvensenos burbule. Laikas išeiti iš jo ir pateikti produktą masinei rinkai.

Jei pažvelgsite į kenksmingų maisto produktų TOP dešimtuką, visada ten rasite traškučių. Tradiciniai traškučiai laikomi viena pagrindinių nutukimo, aukšto kraujospūdžio, diabeto ir širdies ligų priežasčių. Širdies ir kraujagyslių ligos yra žudikas numeris vienas pasaulyje. Senamadiškos maisto gamybos technologijos taip pat gali būti viena iš širdies ligų priežasčių.

Tik įsivaizduokite! „Pringles“ traškučiai buvo sukurti prieš 50 metų. „Lays“ – prieš 80 metų. Tuomet žmonės galbūt nežinojo apie krakmolo virsmą, akrilamidą ir transriebalus verdančiame aliejuje. Ir nors šiandien tai žinome, europiečiai per metus išleidžia daugiau nei 20 milijardų eurų, norėdami pasimėgauti sūriais užkandžiais.

Tai reiškia, kad mes negalime pakeisti žmonių. Jie visada norės mėgautis sūriais traškiais čipsais. Mes negalime jų sustabdyti. Vietoj to, mes siūlome jiems modernius XXI amžiaus traškučius iš sveikų ingredientų, kuriuose yra daug omega 3, ląstelienos ir baltymų, taikant technologiją, kuri išsaugo visus natūralius, maistinių elementus.

Mūsų misija yra sukurti masinei rinkai produktus, kurie leistų pakeisti gyvulinės kilmės baltymus į augalinius, pasenusias technologijas į šiuolaikines, praėjusio amžiaus traškučius į šiuolaikinius ir sveikus. Be kepimo aliejuje. Be sintetinių priedų. Mes kilę iš Ukrainos. Tačiau neįmanoma pakeisti pasaulio iš Ukrainos. Todėl mes pradedame veiklą ES.

Susisiekite su mumis!