Partnerystė - Omegachips
16005
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16005,theme-bridge,bridge-core-3.0.8,qi-blocks-1.2,qodef-gutenberg--no-touch,vcwb,woocommerce-no-js,ehf-template-bridge,ehf-stylesheet-bridge-child,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.1,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.5,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15654

Partnerystė

Bendradarbiavimas

Kviečiame platintojus, prekiautojus, mažmeninės prekybos tinklus, sveiko maisto parduotuves, internetinių parduotuvių atstovus bendradarbiauti.

2008

Omegachips įkūrimas

2013

Pradėjome gamyba

2018

Global Protein Apdovanojimas

2020

Pradėjome gamyba Europoje

Partnerystė

• Mes nedelsdami išsiunčiame pavyzdžius, greitai suderiname ir patvirtiname tiekimą, pasirašome sutartį ir patogiai pradedame darbą.

• Pristatome paletes visoje ES, vykdome logistikos sprendimus paskirstymo centrams ir atskiroms parduotuvėms.

• Pateikiame pavyzdžius degustavimui, spaudą, informacinę paramą.

• Mes taikome individualią prieigą kiekvienam partneriui.

Kas yra mūsų pirkėjai

• Milenialai, kurie, nepaisant amžiaus, nori pirkti paprastus, sveikus produktus ir žino, iš ko jie buvo pagaminti ir kas juos pagamino.

• Veganai ir vegetarai, sveikos gyvensenos šalininkai, kuriems svarbu vartoti augalinės kilmės produktus ir tuo pačiu metu aprūpinti savo organizmą visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis.

• Vaikai, jaunos mamytės, nėščios moterys, vyresnio amžiaus žmonės – visi, kas išlikti sveiki, linksmi, geros fizinės ir emocinės būklės.

Klientų atsiliepimai ir apžvalgos

Partneriai

Susisiekite su mumis!