Komanda ir misija - Omegachips
16223
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16223,theme-bridge,bridge-core-3.0.8,qi-blocks-1.2,qodef-gutenberg--no-touch,vcwb,woocommerce-no-js,ehf-template-bridge,ehf-stylesheet-bridge-child,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.1,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.5,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15654

Komanda ir misija

Kaip viskas prasidėjo?

Projektas susiformavo Ukrainoje. Idėja kurti sveikus produktus ir ypač linų sėmenų traškučius gimė 2008 m. bendrovės įkūrėjui Pavelui (Povilui) Sebastianovičiui, norinčiam sveikai maitintis ir sveikai gyventi. Pavelas (Povilas) išbandė įvairias dietas ir mitybos planus, nagrinėjo tyrimų rezultatus ir parašė knygą apie maisto poveikį žmogaus organizmui. Jis skaitė paskaitas, rengė festivalius ir aktyviai kūrė naujus produktus sėklų, riešutų ir kitų augalinės kilmės ingredientų pagrindu.

2013 m. prasidėjo linų sėmenų traškučių gamyba. Kaip inžinierius, Pavelas (Povilas) sukūrė technologinę liniją, ir 2014 m. buvo įrengta pirmoji įranga. Sergejus Šakola, patyręs vadybininkas, vadovavo bendrovei. Pirmiausia pradėjome gaminti mažas partijas veganų festivaliams, vėliau – sveiko maisto parduotuvėms. Dalyvaudami parodose ir mugėse katru su tradicinių maisto produktų gamintojais, padarėme išvadą, kad žmonės perka mūsų produktą ne tik todėl, kad jis yra sveikas, bet ir todėl, kad jis yra skanus!

Nuo 2015 m. mūsų prekybos tinklai išsiplėtė ir mes buvome pristatyti didelėse mažmeninėse parduotuvėse. Įsigijome papildomos įrangos, buvo pristatytos kai kurios technologinės naujovės, sukurti nauji receptai.

Augimo etapai

2020 m. mes žengėme į ES rinką – įsteigėme įmonę Lietuvoje. Steigimo komanda tapo tarptautine – du Ukrainos ir du Lietuvos piliečiai. Steigimo komandos nariai yra logistikos verslo patirtį turintys Olegas Sebastianovičius ir Gordejus Sebastianovičius. Naujajai įmonei buvo sukurta automatizuota traškučių gamybos linija, visiškai atitinkanti Europos kokybės standartus.

htbHpHqb6R8

Oleg Sebastianovich

Position
DSC08618

Gordey Sebastianovich

Position
Den_uSYWKUs

Sergey Shakola

Position
Pavel Sebastianovich

Pavel Sebastianovich

Position

Mūsų misija

Žaliavų pasirinkimas ir produkto paruošimo technologija yra du pagrindiniai veiksniai, lemiantys maisto produktų kokybę. Gamta rūpinasi žaliavomis ir užpildo jas maistinėmis medžiagomis, o mūsų užduotis yra išsaugoti jas paruošimo metu. Mes kruopščiai parinkome technologinės linijos elementus, kad neprarastume vitaminų, mineralų ir kitų natūralių maistinių medžiagų. Visi įrangos paviršiai yra pagaminti iš saugių medžiagų, o pati įranga atitinka Ukrainos ir Europos kokybės standartus. Mes nustatome tendenciją maisto pramonei gaminti sveikus produktus bet kurioje maisto kategorijoje. Mes siekiame gaminti maisto produktus paskutinių mokslinių tyrimų apie virškinimą ir naujausių technologijų pagrindu. Mūsų misija yra lepinti užkandžių mėgėjus XXI amžiaus traškučiais, kurie yra ne tik skanūs, bet ir sveiki.

Susisiekite su mumis!